الان یه خانم سرماخورده داره واستون مینویسه که دو تا بچه ی مریض هم تو دستشه. هر سه مون سرما خوردیم. 

دیروز اوینا رو بردم کلاس بعدش هر سه مون رفتیم پیش دکتر و معاینه شدیم. کلی هم دارو واسمون نوشتن. داروها رو گرفتیم و اومدیم خونه. 

الان خدا روح شکر بهتریم. 

جمعه شبم رفتیم شهر محل کار امید و چون امید کلاس داشت دو روز اونجا موندیم و پریشب برگشتیم. خوبیش اینه که اونجا ناهار و شام واسمون میارن و بنده خیلی بهم خوش میگذره. آخه دیگه که آشپزی نمیکنم .

دیگه اینکه چهارشنبه هفته پیش با دو تا از همکارام و خواهرم و داداشم و دوست داداشم متاهلی رفتیم محتمع تفریحی «بادگیران» که تازه افتتاح شده. غذاهاش خیلی خوشمزه بود و به من یکی از بس شکموام خیلی چسبید. بعدشم موسیقی زنده داشتن. خوانندهه داداشمو شناخت و همونجا هم کلی ازش تعریف کرد و  ازش خواست که چند قطعه پیانو واسه مهمونا بنوازه. داداشمم  با کمال میل پذیرفت.

 

/ 3 نظر / 37 بازدید
سام

سلام تونستید بیاید سایت ما هم مطلب زیر رو هم ببینید و نظر بدید شاید شما هم ترغیب شدید زنگ بزنید 162 و اعتراض کنید http://jbums.ir/2014/05/iron/

مریم

سلام اميدوارم زودتر خوب شين .[گل][قلب]

کیک و دسر و شیرینی خونگی اعتماد

باسلام کارگاه خونگی اعتماد مفتخرست برای اولین باردرمشهد بیسکوییتهای تزئین شده فانتزی را با طراحی واقعا حرفه ای و قیمتهای منصفانه عرضه نماید ..این بیسکوییتها در طرحهایی چون کالسکه,شیشه شیر, پستونک مناسب سیسمونی های شیک و متفاوت , در طرحهای لباس عروس و داماد , قلبهای فانتزی و.. مناسب گیفت بله برون , روی کیک عروسی و.. ودرطرح لوازم منزل مناسب یک جهاز متفاوت .. و کلی طرحهای متنوع ازجمله طراحی اسم عزیزان شما,طراحی شخصیتهای کارتونی , و .. مناسب حتی هدیه دادن به عزیزترینها همچنین با جدیدترین مدلهای کیک عروسی و تولد .کیکهای 3بعدی .. انواع دسرهای زیبا تک نفره و قالبی .. و کیک و شیرینی و دسرهای صددردصد رژیمیییی درخدمت شما هستیم .. کیک شکلاتی,چیزکیک , موس کیک و .. در بسته های کوچک هم موجود می باشد . هدف ماازابتدا به چالش کشیدن شعار"هرچه گرانتر پس بهتر " بوده و هست .. لطفا طعم محصولات ما و قیمتهای انرا با دیگران مقایسه کنید . در ف بوک مارا لایک کرده و از مزایای همراهان ویژه بهره مند گردید . ارسال بیسکوییتهای تزئین شده , سوهان عسلی و شیرینیهای رژیمی به سراسر ایران مقدوراست