نويسندگان
لینک دوستان

سلام سلام.Gemini امیدوارم مثل همیشه خوب و خوش و سرحال باشین. 

چهارشنبه ظهر که رفتم خونه امید از سر کار اومده بودHeart Smile و منم ناهار واسش کشک بادمجون درست کرده بودم. اینم عکسش :     

Image Hosting by PictureTrail.com

 اینم خوراک میگویی که هفته پیش درست کرده بودم :    

Image Hosting by PictureTrail.com

شب هم واسه شام با مامانش و 2 تا خواهراش و مبین جیگری (خواهر زاده امید) رفتیم رستوران.

5 شنبه شب هم با امید رفتیم نمایشگاه کتاب . من زیاد به کتاب و کتاب خوانی علاقه چندانی ندارم. چون تمام ابهامات زندگیمو از اینترنت پیدا می کنم .  برعکس امید عاشق مطالعه ست و اونجا کتابای مورد علاقه شو پیدا کرد و خیلی خوشحال شد. ساعت 9 هم رفتیم سینما و فیلم " حلقه های ازدواج " رو دیدیم . قبل از ورود به سینما  یه سردرد خفیفی داشتم . تو سالن سینما یه خانمی که کلی ادعای با فرهنگی می کرد, کنارم نشسته بود و مرتب داشت آدامس تو دهنش می ترکوند. وای سردردم دیگه 2 برابر شد و هیچی از فیلم نفهمیدم.منتظر با زبون بی زبونی هم هر چقدر حالیش می کردم انگار نه انگار. girl_cray2.gif  ( آی خانومی که سانس 9 ردیف 1 صندلی 16 نشسته بودی ، لطفا اول فرهنگ رفتن به سینما را داشته باش بعد برو سینما. اینقدر هم سکانس های بی مزه فیلم رو بلند بلند نخند )

 واسه شام هم سمبوسه پیتزایی خوردیم که خیلی بدمزه بود. خلاصه از شدت سردرد تا ساعت 1 ظهر جمعه خوابیدم. وقتی هم پا شدم امید رفته بود سر کار.girl_cray.gif خدا پشت و پناهش باشه.Hello

 اینم عکس جدید وبمونه . خوشکله ؟؟؟؟؟؟؟؟  ( مهر ٨٨ - باغ ارم )  

Image Hosting by PictureTrail.com

[ شنبه ٢٦ دی ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٢ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس