نويسندگان
لینک دوستان

سلام . امیدوارم خوب , خوش , عالی ,  سرحال  و سرزنده باشین. از این چند روزه براتون بگم :

اول اینکه ۵شنبه شب تولد یاسمین جون (خواهرزادم) بود.

خوشکل خاله ٢ سالش تموم شد. ( عزیزم ١٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠ تا بوس) . پردیس جون هم که خودشو شکل دلقک درست کرده بود و حسابی ناناز شده بود.give_heart.gif اینم عکساشون :

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com 

Image Hosting by PictureTrail.com 

Image Hosting by PictureTrail.comImage Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

  

Image Hosting by PictureTrail.com

دیشب هم جاتون خالی هوا عالی بود. ابری و خنک.  با امید رفتیم بیرون. اول شام خوردیم و بعدش هم تخمه و میوه و حلوا ارده گرفتیم . چای رو هم که از قبل درست کرده بودم. رفتیم پارک غدیر. دو نفری کلی خوش گذروندیم Geminiو از هوای خوب استفاده کردیم.

** به درخواست دوستان طرز تهیه قلیه ماهی رو که خودم درست کرده بودم براتون میزارم :( البته مقدارشو دقیق نمی دونم )

خوب اول تمر هندی رو حدود 250 گرم میزارین خیس بخوره. بعد تو تابه روغن ریخته و میزاریم کمی داغ شه. بعد حدود نیم کیلو سبزی ماهی (گشنیز و مقداری شنبلیه) رو که از قبل با 2 عدد پیاز متوسط و 5 حبه سیر ریز خورد کردین و مخلوط کردین تو ظرف ریخته و کمی تفت می دیم. بعد مقداری زردچوبه اضافه می کنیم. یه مقدار تفت می دیم و بعد نمک و فلفل  و ادویه رو هم اضافه می کنیم .بعد ماهی ها ( من ماهی سنگسر استفاده کردم) رو که از قبل نمک زدیم رو میشوریم و همراه سبزی ها می زاریم که سرخ شه. مواظب باشین سبزی ها نسوزه. بعد حدود 5 تا گوجه فرنگی متوسط  رو که از قبل رنده کردیم به مواد اضافه کرده و میزاریم که همراه مواد بپزه. بعد آب تمر ها رو اضافه می کنیم و با شعله کم میزاریم یه 20 دقیقه ای جا بیفته. اینم عکسش :  

 

Image Hosting by PictureTrail.com

[ دوشنبه ٢۳ آذر ۱۳۸۸ ] [ ۸:۳٩ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس