نويسندگان
لینک دوستان

سلام دوستان. خوبین ؟ خوشین؟ سلامتین؟ خدا رو شکر. از این چند روز گذشته براتون بگم :

 اول اینکه سه شنبه امید از سر کار اومد و من هم یه کیک خوشمزه پختم.  بعدش واسه ناهار فردا سوفله مرغ و قارچ درست کردم. موادش رو آماده کردم و گذاشتم تو یخچال که فرداش که از سرکار اومدم فقط بزارم داخل فر.  بعدش با امید جون رفتیم سینما فیلم تردید رو دیدیم. از فیلم کتاب قانون قشنگ تر بود. فیلم زیبا و با محتوایی بود.  سناریوی قوی. موزیک متن قوی. بازیگران قوی و خلاصه اینکه بعد از یه مدت دیدن فیلم های آبکی سینما، یه فیلمی رو پسندیدیم. بعد از دیدن فیلم ساعت 10:30 شب رفتیم خونه مامان امید و کیکا رو واسشون بردم.

دیروز هم ناهار  مورد نظر رو خوردیم. خوب شده بود.  امید هم حسابی خوشش اومد. به خواهرم هم گفتم ناهار بیاد خونه ما که از اون ور با هم بریم دانشگاه. آخه دانشگاه به خونه ما خیلی نزدیکه.  قبل از ناهار به امید گفتم از این دلستر بزرگا بخر. اشتباهی 2 تا کوچیک خریده بود. بهش گفتم چرا کوچیک گرفتی آخه خواهرم هم میاد. رفت یه دونه بزرگشو هم خرید. بعد که خواهرم از سر کار اومد یه دونه دلستر بزرگ دستش بود. خلاصه دیروز دلستر تو دلستر شده بود خونه ما. یه مقدار از سوفله ها رو هم برای مامان اینا بردم. از دستپختم خیلی راضیه .

امشب هم خونه مامان اینا مراسم فاتحه خونی رفتگانمونه. ما هر سال رسم داریم قبل از عید قربان این مراسم رو برگزار میکنیم و از رفتگان یادی میکنیم. امشب حسابی شلوغ میشه و خوبیش اینه که فامیلا دور هم جمع میشن.

به امید میگم به تعداد موهای سر تمام مردم دنیا دوست دارم....... میگه خسته نباشید من 2 برابر بیشتر از تو. تا پست بعد بای .......

 

Image Hosting by PictureTrail.com

[ پنجشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸۸ ] [ ۸:٤۳ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس