نويسندگان
لینک دوستان

سلام دوستان من. امیدوارم که خوب , خوش و شادکام باشین. ما هم خوبیم. امید خان هم که دیروز مرخصیشون تموم شده و امروز عصر دارن میرن سر کار. عزیزم . این 20 روز کلی عادت کرده بودم که پیشم باشه. خوب روال زندگی ما همینه و کاریش هم نمیشه کرد دیگه. خدا رو شکر که جفتمون سالمیم و شاد و خوشبخت داریم در کنار هم زندگی می کنیم.

راستی سینمای شهر ما 2 تا فیلم جدید گذاشته . اولیش آقای 7 رنگ و دومیش کتاب قانون. هیچ کدومشو هنوز ندیدیم. اگه بی مزست بگین نریم الکی وقتمونو تلف کنیم.

خبر بعدی اینکه 2 روز پیش شیرینی گردوئی پختم که خیلی خوشمزه شد. امید هم که عاشق کیک و شیرینیه.  30 تا شد که 10 تاشو بردم برای مامان امید. 10 تاش هم مامی خودم و 10 تا هم واسه خودمون. از وبلاگ سحر بانو جان یاد گرفتم. مرسی سحر جون.

راستی دیروز که از سرکار رفتم خونه امید منو سورپرایز کرد و برام یه اتکلن خوشکل گرفته بود اونم بدون هیچ مناسبتی. عزیزم مرسی که اینقدر به من لطف داری. منم سعی می کنم هر روز واست کیک و شیرینی های خوشمزه بپزم.

چون پست امروزم موضوع خاصی نداشت چند تا عکس براتون میزام . برای تنوع لازمه. مگه نه ؟؟؟

 قلبچشمکلبخندقلب

پردیس - هستی . (روز جهانی کودک) 

Image Hosting by PictureTrail.com

پردیس

Image Hosting by PictureTrail.com

پردیس (رفتن به پیش دبستانی) 

Image Hosting by PictureTrail.com

کادوی امید 

Image Hosting by PictureTrail.com

[ پنجشنبه ۳٠ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٥ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس