نويسندگان
لینک دوستان

سلام دوستای خوبیم. می دونم همتون خوبید. خوب خدا رو شکر. می خواستم به عرضتون برسونم که من و امید و داداشم برای یه هفته داریم میریم شیراز. امیدوارم بهمون خوش بگذره. بعدش که اومدم حتما عکسا رو براتون میزارم.

تو این چند روزه هم اتفاق خاصی نیفتاده. فقط کلاسای دانشگامون شروع شده و حتما هم باید بریم . رو حضور و غیاب دانشجوها خیلی حساسن. ولی یه جلسه برای هر درس مشکلی نیست مگه نه.

هفته قبل هم رفتیم سینما و دو تا فیلم دیدیم. 2 خواهر و زندگی شیرین. هر دوشون باحال بودند و ما بسی خوشحال شدیم از دیدن فیلم ها.

چند روز پیش هم با دوستم فرشته رفتیم بازار و برای خودم مانتو و شال و کفش و کیف خریدم. خیلی خوشکلن. مخصوصا کفشم که عاشقشم. دیروز هم رفتم آرایشگاه و ریشه موهامو که سیاه شده بود دوباره رنگ کردم (عسلی) و به خودم یه صفایی دادم.

امید جان هم امروز از سر کار تشریف میارن و ما را بسی خوشحال می نمایند. آخه این سری بدجوری دلم واسش تنگیده .

Image Hosting by PictureTrail.com

[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٩:۱٠ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس