نويسندگان
لینک دوستان

سلام و صبح بخیر به تمام برو بچه های وبلاگی. من این همه مدت بودم و هر روز تمام وبلاگای آپ شده رو می خوندم ولی حس آپ کردن نبود.

از ماه رمضون بگم که مثل هر سال داره بهمون خوش میگذره .اکثر شبا یا افطاری دعوتیم یا وقتی امید نیست تلپ میشم خونه مامان اینا. راستی من هنوز آش رشته و شله زرد نذری نخوردم. و خبر بعدی اینکه ما 8 نفر همکاریم که 4 تا دوره 2 نفری افطاری گذاشتیم و میریم و حسابی خوش میگذرونیم. البته من و خواهرم و 2 تای دیگه از همکارام مهمونی رو برگزار کردیم و تموم شد و حسابی خوش گذشت و مونده 2 تا مهمونی دیگه...

امسال تمام شبای احیا رو با تلویزیون گذروندیم. قسمت نشد بریم بیرون.

خبر بعدی اینکه ما ظرف 3 تا 4 هفته دیگه اسباب کشی می کنیم به خونه مامان اینا. یه 6 ماهی اونجا تلپ هستیم تا وام خوشگلمون در بیاد و یه خونه 2 خوابه شیک و مامانی بخریم. دیشب یه اهنگ خوشکل گذاشتم و حسابی از خونمون فیلم گرفتم تا برای همیشه با خاطرات شیرینش برامون یادگاری بمونه. این دومین خونه مشترکمون بود. از اولی هم کلی عکس و فیلم گرفتم.

و کلام آخر : 

امروز روز تو و فردا روز من است ، آری هر روز ما روز عشق است !

Image Hosting by PictureTrail.com

[ یکشنبه ٢٢ شهریور ۱۳۸۸ ] [ ٩:٥٢ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس