نويسندگان
لینک دوستان

سلام سلام.connie_49.gif ببخشید من دیر اومدم. بریم سر اصل مطلب .سه شنبه 22 بهمن روز تولد من بود . چه کنیم دیگه ما خوشبختانه یا بدبختانه در دهه فجر متولد شدیم ولی یه خوبی داشت دبستان که بودم هر سال جایزه می گرفتم. البته جایزه رو بیشتر باید به مامانم میدادن که منو تو این روز به دنیا اورده بود نه من. خلاصه چون امید شیفت بود با همکارام و خواهرام و خواهر زادم پردیس جون برگزار کردیم.

البته اونا اطلاعی از تولد نداشتن سوالو به قصد خوردن سوفله ای که از قبل قولشو داده بودم اومده بودن.خوشمزه جاتون خالی ناهار واسشون سوفله مرغ با قارچ درست کردم که خوب شد. در واقع اون روز کلاس آشپزی بود و مرحله به مرحله رو به همه یاد میدادم. چشمکالبته بماند که بهاره خانوم کارشناس تغذیه بود متفکر و ما هم از نظراتش نهایت استفاده رو بردیم. خلاصه ناهار رو خوردیم و بعد کیک درست کردیم Yahو خواهرم هم تزئینش کرد و بعد هم رقص و تیکه کردن کیک و خوردن کیک و بقیه خوراکیها. البته یکم رقصیدیم چون ماه صفر بود  زیاد نشد دیگه . خدایان رحم کنن. دیگه همسایه ها فکر کنم عذا گرفته بودن از دست این دوستای من.hysteric.gif ولی خیلی خوش گذشت چون یه تولد کاملا خودمونی و به دور از تجملات و بدون هیچ برنامه ریزی قبلی بود ( از شمع روی کیک معلومه) و حسابی حال کردیم. خونه هم که با اجازتون حسابی بهم ریخته شده بود ولی خدا خیرشون بده حسابی کمکم کردن و خونه رو تمیز کردیم و بعد هم رفتیم پارک چنگلی برای نمایشگاه مبلمان که ضایع شدیم و برگشتیم چون تاریخش عوض شده بود . بعدشم پارک غدیر رفتیم و برگشتیم خونه. خونه حسابی آروم شده بود ولی پر بادکنک بود که همرو با چاقو ترکوندم.زبان امید هم همون شب ساعت 1 رسید. اینم عکس کادوی امید یه اوتکلن با مارک اوریف * لم و آب هویج بستنی که درست کردم و جشن کوچولومون :

  پردیس 

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

کیک تولد 

Image Hosting by PictureTrail.com

کادو

[ یکشنبه ٢٧ بهمن ۱۳۸٧ ] [ ۸:٢٧ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس