نويسندگان
لینک دوستان

سلام خوب هستین؟؟؟؟؟؟لبخند شاید شما هم شنیده باشین بوی تعفن دریا در بندرعباس و مرگ ماهی ها رو و دلیلش هم مرگ جلبک های ته دریا بوده که هر ۱۵۰ سال میمیرن و به سطح آب میان و سمی ترشح می کنن که باعث مرگ ماهی ها میشه! البته 1000 تا احتمال دیگه هم هست ولی یکی نمیاد تو  تلویزیون دلیل واقعی شو اعلام کنهمتفکر و اگه نباید بخوریم بیان در این بازار ماهی فروشا رو تخته کنن. دارن با جون مردم بازی می کننناراحتعصبانی

خلاصه ما که همیشه عاشق ماهی و میگو بودیمقلب و جز غذاهای اصلی ما جنوبیها بود این جلبک های نامرد اومدند و ما رو از خوردنشون محروم کردن. الان یه 2 ، 3 ماهی میشه که نخوردیمگریه. البته یه بار از تلویزیون اعلام شد که می تونین بخورین و منم خوشحال رفتم و 4 ، 5 کیلو ماهی و میگو خریدم ولی خیلی ها گفتن نخور . شاید بعدا روت تاثیر منفی بزاره . منم هم همه رو با حسرت تمام انداختم تو سطل اشغالدل شکسته. اخه تا کی ؟ سوال من و امید هیچ علاقه ای به این گوشتای قرمز نداریم. معلوم نیست گوشت چیه؟ به زور می خوریم. قبلنا می رفتم بازار ماهی فروشا و از بوی ماهی تازه کیف می کردم ولی حالا از جلو قصابی که رد میشم حالم بد میشه.

 خلاصه جلبکا خدا لعنتتون کنه که ما رو از خوردن امگا3 محروم کردین.ناراحتگریه

راستی شنبه امتحانام تموم میشه.زبان خیلی هم راضی هستم فقط آخری هم خدا کنه خوب بشه. آخه امید گفته یه جایزه خوب پیش من داریخجالت اگه معدلت بالای 18 بشه. 

Image Hosting by PictureTrail.com

[ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۸٧ ] [ ٧:۳٦ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس