نويسندگان
لینک دوستان

سلاممممممممممممممم. Yah

دوستای خوبم حال و احوال شما چطوره؟؟؟؟؟؟؟

من یه هفته پیش به بیماری آبله مرغون مبتلا شدم و اصلا نفهمیدم از کی گرفتم؟؟  اولش با تب شروع شد که رفتم پیش دکتر و گفت چیز خاصی نیست و یه قرص سرماخوردگی بزرگسالان داد و گفت تا مجبور نشدی نخور. همش پرتقال و لیمو شیرین و شلغم می خوردم. خلاصه 2 روز بعدش یکم بهتر شدم و با امید رفتیم خونه خواهرم اینا. همون که عکاسه و عکسای مربوطه به دوران بارداری رو گرفتیم.  خیلی زیاد. اینقدر عکسامون ناز شده.  زمانیکه داشتم لباسامو واسه عکس عوض می کردم چند تا دونه رو شیکمم دیدم و خواهرم گفت سریع فردا برو نشون دکی بده. متفکررفتیم خونه و صبح که پا شدم دیدم رو صورتم و بدنم پر از دونست. تعجب نتونستم اداره برم. سریع رفتم دکتر و  گفت که آبله مرغونه. وای اینقدر گریه کردم .girl_cray2.gif  همش می ترسیدم نکنه خدای نکرده واسه آوینای نازم مشکلی پیش بیاد . امید هم کلی بهم روحیه میداد.  عصرش رفتیم پیش دکتر خودم متخصص زنان. معاینم کرد و صدای قلب آوینا رو هم واسم گذاشت و فشارم و وزنم رو کنترل کرد و آخرشم گفت همه چیز نرماله و چون سه ماهه دومی خدا رو شکر هیچ مشکلی واسه نی نی پیش نمیاد.connie_rockingbaby.gif وای انگار دنیا رو بهم دادن با این جمله.

خدا جون مرسییییییییییییییییییی. لبخند

یه هفته هم واسم مرخصی استعلاجی نوشت که بعد از یه هفته خوب شدم و رفتم اداره. خیلی دوران بدی بود.اوه  با این دونه هایی که روی بدنم بود روحیم خیلی ضعیف شده بود و همش تو خونه گریه می کردم.  امید و مامان و بابا کلی بهم دلداری می دادن و امید که رفت سر کار مامی جون کلی هوامو داشت.

مرسییییییی مامان گلم. ماچ

خوب بریم سراغ دخمل نازم. من و آوینا امروز (22/10/89 )  26 هفته رو تموم می کنیم و وارد 27 هفته میشیم.connie_rockingbaby.gif  دیروز با امید رفتم و یه سری آزمایشاتی رو که قبلا دکی گفته بود تو این هفته ها انجام بدم رو انجام دادم. آز دیابت بارداری و چند مورد دیگه که فردا جوابش آماده میشه. خدا کنه همه چیز نرمال باشه.لبخند

راستی دیشب شیر انبه درست کردم.  انبه رو از تابستون فریز کرده بودم . میدونستم تو زمستون هوس می کنم. امید هم خیلی خوشش اومد. خیلی چسبیددددددددد.

چقدر این پستم طولانی شد. اینم عکسایی از خریدای جدید شکلات بابا : 

ساعت دیواری + ست غذاخوری :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

عروسک هزارپا + ست جغجغه :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

کیسه خواب + ساک :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

پد سینه + دستمال مرطوب + فین گیر + گوش پاک کن محافظ دار :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

اسفنج حمام + کتاب حمام + زیرانداز :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

تشک و بالش دم دستی + حوله حمام :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

کتاب داستان و شعر + دی وی دی اهنگ های صوتی و تصویری کودکانه شاد :

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

[ چهارشنبه ٢٢ دی ۱۳۸٩ ] [ ۸:٢۸ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس