نويسندگان
لینک دوستان

ساعت ٢ و ١١ دقیقه نصف شبه. گوشیم زنگ می خوره.  آهنگ تقدیر شادمهر. من عاشق این آهنگم. نوشته ...Azizam (این اسم مستعار امیده با سابقه 4ساله تو گوشیم)

با بی حالی تمام جواب میدم.

میگه خوبی ؟ درو واکن که من پشت درم. از خوشحالی خواب از سرم میپره و میرم درو وا میکنم. بهش سلام میکنم و خوشامد میگم. اونم با خوشحالی بیشتر سلام می کنه. میره تو آشپرخونه و یه تخم مرغ آبپز سرد (گذاشته بودم امروز بیارم اداره) رو از تو یخچال در میاره و میخوره.

با اشتیاق بهش میگم :  پس کی برمیگردی؟؟

آخه وسط شیفتش پا شده اومده و منم امروز از 7 تا 3 سرکارم. بعدشم بلافاصله تا 8 شب کلاس دارم یعنی شاید اصلا امروز نبینمش. چون امشب شب کاره و باید 6 عصر بره سر کارش.

ناراحت میشه و میگه هر وقت میام همین سوالو میپرسی. منم بهم برمیخوره و میرم . ولی دلم طاقت نمیاره و باهاش آشتی می کنم. با یک ساعت تاخیر میام اداره تا بیشتر ببینمش.

***  مرسی عزیزم که به خاطر من پا شدی اومدی . همین چند ساعتی هم که پیشم بودی واسم خیلی با ارزشه.

 

[ دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۸:٤٢ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس