نويسندگان
لینک دوستان

سلام دوستان من. امیدوارم که خوب , خوش و شادکام باشین. ما هم خوبیم. امید خان هم که دیروز مرخصیشون تموم شده و امروز عصر دارن میرن سر کار. عزیزم . این 20 روز کلی عادت کرده بودم که پیشم باشه. خوب روال زندگی ما همینه و کاریش هم نمیشه کرد دیگه. خدا رو شکر که جفتمون سالمیم و شاد و خوشبخت داریم در کنار هم زندگی می کنیم.

راستی سینمای شهر ما 2 تا فیلم جدید گذاشته . اولیش آقای 7 رنگ و دومیش کتاب قانون. هیچ کدومشو هنوز ندیدیم. اگه بی مزست بگین نریم الکی وقتمونو تلف کنیم.

خبر بعدی اینکه 2 روز پیش شیرینی گردوئی پختم که خیلی خوشمزه شد. امید هم که عاشق کیک و شیرینیه.  30 تا شد که 10 تاشو بردم برای مامان امید. 10 تاش هم مامی خودم و 10 تا هم واسه خودمون. از وبلاگ سحر بانو جان یاد گرفتم. مرسی سحر جون.

راستی دیروز که از سرکار رفتم خونه امید منو سورپرایز کرد و برام یه اتکلن خوشکل گرفته بود اونم بدون هیچ مناسبتی. عزیزم مرسی که اینقدر به من لطف داری. منم سعی می کنم هر روز واست کیک و شیرینی های خوشمزه بپزم.

چون پست امروزم موضوع خاصی نداشت چند تا عکس براتون میزام . برای تنوع لازمه. مگه نه ؟؟؟

 قلبچشمکلبخندقلب

پردیس - هستی . (روز جهانی کودک) 

Image Hosting by PictureTrail.com

پردیس

Image Hosting by PictureTrail.com

پردیس (رفتن به پیش دبستانی) 

Image Hosting by PictureTrail.com

کادوی امید 

Image Hosting by PictureTrail.com

[ پنجشنبه ۳٠ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٥ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
[ دوشنبه ٢٧ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٧:۱۳ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]

سلام دوستای خوبیم. می دونم همتون خوبید. خوب خدا رو شکر. می خواستم به عرضتون برسونم که من و امید و داداشم برای یه هفته داریم میریم شیراز. امیدوارم بهمون خوش بگذره. بعدش که اومدم حتما عکسا رو براتون میزارم.

تو این چند روزه هم اتفاق خاصی نیفتاده. فقط کلاسای دانشگامون شروع شده و حتما هم باید بریم . رو حضور و غیاب دانشجوها خیلی حساسن. ولی یه جلسه برای هر درس مشکلی نیست مگه نه.

هفته قبل هم رفتیم سینما و دو تا فیلم دیدیم. 2 خواهر و زندگی شیرین. هر دوشون باحال بودند و ما بسی خوشحال شدیم از دیدن فیلم ها.

چند روز پیش هم با دوستم فرشته رفتیم بازار و برای خودم مانتو و شال و کفش و کیف خریدم. خیلی خوشکلن. مخصوصا کفشم که عاشقشم. دیروز هم رفتم آرایشگاه و ریشه موهامو که سیاه شده بود دوباره رنگ کردم (عسلی) و به خودم یه صفایی دادم.

امید جان هم امروز از سر کار تشریف میارن و ما را بسی خوشحال می نمایند. آخه این سری بدجوری دلم واسش تنگیده .

Image Hosting by PictureTrail.com

[ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۸۸ ] [ ٩:۱٠ ‎ق.ظ ] [ مامان آوینا ]
درباره وبلاگ

من و امید (همسر عزیزم) پیمان عشقمونو 20 مرداد ماه 85 بستیم و زندگی مشترکمونو از 22 اسفند 86 آغاز کردیم. دختر بزرگمون آوینا خانوم در تاریخ 24/01/90 پا به این دنیای زیبا گذاشت و ما را غرق در شادی کرد. دختر کوچیکمون ملینای نازنازی در تاریخ 24/10/92 به دنیا اومد و جمع 4 نفره ما رو کامل کرد.
موضوعات وب
 
امکانات وب

کد آهنگ در موزیک رضا


دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
مدل لباس